Ödeme
 • Havale/EFT ile ödeme yapabilir miyim?

  ModamAfra'da havale/EFT kanalı ile ödeme yapabilirsiniz.


  • Ödeme ekranında kredi kartı seçeneğinin yanındaki “Havale/EFT” butonuna tıklayın ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçip hesap numarasını bir yere not edin.

  • Banka havale bilgilerini doldurduktan sonra “Devam Et” butonuyla sipariş onay ekranına geçin.

  • Sipariş onay ekranında ödeyeceğiniz yeni tutarı göreceksiniz. Bu tutarı bir yere not edip, ürün bilgilerinizi kontrol edin.

  • Ekranın en altındaki “Siparişi Onayla” butonuna sadece bir defa tıklayıp işlemi onaylayın.

  • Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir. Bu numarayı bankaya havale/EFT yaparken dekontun açıklama kısmına yazmayı unutmayın.

  • Kuveyttürk bankasına gönderdiğiniz havale/EFT işlemleri en geç 3 iş günü içerisinde onaylanır. 8 haneli sipariş numaranızı ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına yazarak siparişlerinizin havale/EFT ödemelerinin daha hızlı işleme alınmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş numarası yazılmamış ya da toplam sipariş tutarından daha fazla yapılmış ödemeler incelenir ve en geç ödeme yapılan günün ertesinde onaylanır.

  • Havale işleminizi ATM’lerden de yapabilirsiniz ancak ATM aracılığıyla yapılan ödemelerde sipariş numarası, isim vb. açıklamalar yazılamadığı için sipariş onayında sorun yaşanır. Bu tip sorunların yaşanmaması ve siparişinizin kısa sürede onaylanması için ödeme bilgilerinizi bize e-posta ile göndermenizi öneririz.

  • Banka hesap numaralarımıza yapılan EFT işlemleri, bankaya ve ödeme yapılan saate göre değişkenlik gösterebilir. Öğleden sonra yapılan EFT’ler bir sonraki gün işleme alınır.

  • Havale/EFT işleminiz onaylandığında size e-posta ile bildirilir. Bu mesajı aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş demektir. Ana sayfanın sağ üst köşesindeki “Hesabım> Sipariş Takibi” sekmesinden verdiğiniz siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Havale/ EFT işlemleri için hesap numaralarınız nelerdir?

  Kuveyttürk Bankası , Bağcılar Şubesi - Hesap No: 94899013-1 - MODAMAFRA TEKSTİL VE ELEKTRİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (IBAN: TR15 0020 5000 0948 9901 3000 01)

İletişim Bilgileri

Firma Adı : Modamafra Giyim

Adres : BAĞCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon : 5366560383

Fax : 2125545002

Firma Adresi : merkez mahallesi güngören caddesi NO:23/A BAĞCILAR/İSTANBUL TURKEY 34182

E-posta : 2125545002

Facebook Sayfası : ModamAfra

Twitter Sayfası : modamafra

Google Plus Sayfası : modamafra

Pinterest Sayfası : modamafra

İnstagram Sayfası : www.instagram.com/modamafra

Youtube Sayfası : modamafra

Whatsapp Satış Numarası : https://api.whatsapp.com/send?phone=905069414358

Ödeme Bildirim Formu : Havale Bildirimi İçin Tıklayınız.

Destek ve Sipariş Hattı x İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.