Zayıf Gösteren Tesettür Abiye Modelleri

31 Mayıs 2019
Zayıf Gösteren Tesettür Abiye Modelleri

Her yeni yılda, hepimiz için büyük anlam ifade eden onlarca gün oluyor. Doğum günleri, nişan, düğün, mezuniyet, özel davet ve daha niceleri… O özel gün gelip çattığında, yapılan ilk işlerden bir tanesi, gardıroba göz atıp, o güne uygun bir tesettür abiye modeli olup olmadığı oluyor. Ancak bildiğiniz gibi tesettür abiye modelleri çok sıklıkla giyilmediğinden dolayı, giyilmediği aylarda alınan birkaç kilo bile elbisenin görünümünde fark yaratabiliyor. İşte tam o anda zayıf gösteren tesettür abiye modelleri arayışına giriliyor. Tesettür giyim siteleri arasında yer alan Modam Afra olarak bu haftaki blog yazımızda tesettür abiye modellerinde zayıf gösteren detayları ve bu doğrultuda ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Tesettür Abiyelerde Zayıf Gösteren İpuçları

Zayıf gösteren tesettür abiye modelleri satın almak isteyen kadınların, ürün tercihi yaparken dikkat etmesi gereken detayları aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:

  • 1- Düz Renk Tesettür Abiye Modelleri Tercih Edin

Düz renk tesettür abiye modeli satın almanız, daha zayıf görünmeniz açısından size avantaj sağlayacaktır. Eğer çizgili ya da desenli bir tesettür abiye tercihi yapmak istiyorsanız, bu desenlerin elbisenin üst tarafında yer almasına ve küçük olmalarına özen göstermenizde fayda bulunmaktadır. Öte yandan çift renkli bir tesettür abiye tercihiniz olacaksa, elbisenin üst kısmının daha koyu renkte olmasına özen göstermelisiniz.

  • 2- Belden Kemerli Tesettür Abiye Tercih Edin

Zayıf gözükmenizi sağlayacak tesettür abiye tercihinizde, bel detaylı tesettür abiye satın almanız bu konuda size avantaj sağlayacaktır. Beliniz ince olmasa bile, kemer ile yarattığınız o kıvrım, sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir.

  • 3- Şifon Tesettür Abiyeler Daha Zayıf Gösterir

İnce gösteren tesettür abiye modelleri arayışında olan kadınlar, şifon kumaş tesettür abiye tercih edebilirler. Nitekim şifon kumaş, olduğundan daha zayıf gözükmek isteyen tüm kadınlar için kurtarıcı rolündedir. İç kısımda yer alan elbise ne kadar dar olursa olsun, dış kısımdaki şifon, fazla kilolarınızı gizlemenize yardımcı olacaktır.

  • 4- Uzun Tesettür Abiye Modelleri Tercih Edin

Ayak bileğine kadar uzanan uzun tesettür elbise tercih etmeniz, sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir. Üstelik bu elbiseyi bir de uygun bir topuklu ayakkabı ile kombinlemeniz halinde, ekstra uzun gözükeceksinizdir. Normal boyunuzdan daha uzun görünmenin en büyük avantajlarından bir tanesi de, halihazırdaki kilonuzdan daha zayıf gözükmenizdir.

  • 5- Eşarp Seçiminizi Doğru Yapın

Fit gösteren tesettür abiye modelleri arayışında olan kadınların dikkat etmesi gereken bir başka detay ise eşarp seçimidir. Zayıf gösteren tesettür abiye modelinizin rengi ile uyumlu olacak şekilde, tek renk eşarp seçimi yapmanızda fayda vardır. Nitekim boyu daha basık ve kısa gösteren bol renkli ve çizgili eşarpların aksine tek renk eşarplar, olduğunuzdan daha uzun gözükmenize yardımcı olacaktır. Bu da doğal olarak normal kilonuzdan daha zayıf gözükmenizi olumlu yönde etkileyecektir.

  • 6- Elbise Önden Düğmeli ya da Fermuarlı Olabilir

Tesettür abiye modellerinin orta kısmında fermuar ya da düğme detayları olması, sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterir. Bu ufak detay sayesinde elbise ortadan iki bölünmüş gibi görülür. Bu detay vücudun merkezinde yer alacağından, olduğunuzdan daha zayıf gözükeceksinizdir.

  • 7- A Kesim Tesettür Abiyeler Hayat Kurtarır

Zayıf ve ince belli gösteren tesettür abiye modelleri arayışındaki kadınlara bir diğer tavsiyemiz ise, A kesim tesettür abiye modelleri tercih etmeleridir. A kesim tesettür abiyeler, bildiğiniz gibi beli sarar ve belden aşağı doğru genişler. Bu ince detay, sizi her zaman olduğunuzdan daha ince gösterecektir.

  • 8- Koyu Renkli Tesettür Abiye Modellerine Öncelik Verin

Tercih sıranızda koyu renk tesettür abiye modellerine öncelik vermelisiniz. Koyu renk tesettür abiyeler, kilolu noktalarda gölgeler oluşturur. Açık renkli tesettür abiyelerinin yapamadığı bu ince detay, vücudun kilolu kısımlarının göze daha az çarpmasını sağlayacaktır.

  • 9- Zarif Aksesuarlar Seçin

Zayıf gösteren tesettür abiye arayışındaki kadınların, aksesuar seçiminde de dikkatli olmaları gerekmektedir. Nitekim aksesuar seçimi, vücudu olduğundan daha zayıf ya da kilolu gösteren detaylar arasında yer almaktadır. Özellikle kolye, küpe, künye gibi takılar ile kombin yaparken, büyük takılar yerine daha ince ve küçük takılar tercih edilmelidir. Benzer şekilde çanta seçiminde de büyük ve iri çantalardan ziyade, daha küçük ve zarif çantalar tercih edilmelidir.

Zayıf gösteren tesettür abiye modelleri satın almak isteyen kadınlara yönelik hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. Yazı boyunca sizler için tesettür abiye tercihinizde ve kombininizde, sizi daha zayıf gösterecek ipuçlarını sıraladık. Sizlere sunduğumuz ipuçlarını gözeterek tesettür abiye tercihi yapmanız halinde, olduğunuzdan daha zayıf gözükeceğinize emin olabilirsiniz. Dilerseniz, yukarıdaki link üzerinden tesettür abiye kategorisinde yer alan ürünlerimize göz atabilir, size uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde Modam Afra üzerinden satın alabilirsiniz.

Destek ve Sipariş Hattı x İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.